Vi gjør din digitale hverdag enkel, oppdatert og problemfri

  • Stakkevollvegen 96
    9010 Tromsø

  • Sjøgata 32
    9300 Finnsnes

  • Storgata 55
    9406 Harstad

Ansatte


Dan-Erik Torsteinsen

Daglig leder

Tlf: 96099999
Mail: dan-erik.torsteinsen@mobit.no

Tage Samuelsen

Salgssjef

Tlf: 99579947

Mail: tage.samuelsen@mobit.no

Kjetil Eilertsen

Rådgiver Telefoni

Tlf: 92642222

Mail: kjetil.eilertsen@mobit.no

Stig-Magne Johnsen

Avdelingsleder Harstad

Tlf: 92897888 Mail: stig.magne.johnsen@mobit.n

Kent Mortensen

Tekniker

Tlf: 95089100

Mail: kent.mortensen@mobit.no

Eirik Andreassen

Rådgiver IT & Apple

Tlf: 40000483

Mail: eirik.andreassen@mobit.no

Ben Morgan Bull

Tekniker & Verkstad

Tlf: 41342500

Mail: ben.bull@mobit.no

Andreas Waaler

Rådgiver POS & Web

Tlf: 93821077

Mail: andreas.waaler@mobit.no

Gustav Öman

Rådgiver Web & Integrasjoner

Tlf: 93412222

Mail: gustav.oman@mobit.no

Hans-Christian Græsdal

Rådgiver POS

Tlf: 92843333

Mail: hans-christian.gresdal@mobit.no

Markus Tharaldsen

Rådgiver Butikk

Tlf: 93213999

Mail: markus.tharaldsen@mobit.no

Daniel Hanssen

Rådgiver

Tlf: 92895999

Mail: daniel.hanssen@mobit.no

Runar Johansen

Rådgiver

Tlf: 93853000

Mail: runar.johansen@mobit.no

Magnus Larsen

Butikksjef Tromsø

Tlf: 97548000

Mail: magnus.larsen@mobit.no

Hassan Kjærvik

Rådgiver

Tlf: 93054444

Mail: hassan.kjaervik@mobit.no

Vi setter pris på våre kunder
La oss hjelpe deg med løsninger for vekst!

Mobit Tromsø
(Stakkevollvegen)

Stakkevollvegen 96
9010 Tromsø
464 52 000

Mobit Finnsnes

Sjøgata 32
9300 Finnsnes
778 43 900

Mobit Harstad 

Storgata 55
9406 Harstad
770 62 200

© TTCOM AS, org. nr: 997 776 844

ttcom@mobit.no